kandydatów

Etat Technik elektroradiolog

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Lipsku miejsce pracy: Opole Lubelskie

Powiatowy Urząd Pracy w Lipsku
Technik elektroradiolog
Miejsce pracy: Opole Lubelskie
Numer: StPr/21/0416
OBOWIĄZKI:
Rejestracja pacjentów, wykonywanie zdjęć RTG oraz tomografii komputerowej w pracowni radiologii i ultrasonografii, wydawanie wyników badań pacjentom.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Technik elektroradiolog*

Miejsce pracy:

Opole Lubelskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 770 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lipsku