kandydatów

Etat Osoba świadcząca usłgi opiekuńcze

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Puławach miejsce pracy: Nałęczów

Powiatowy Urząd Pracy w Puławach
Osoba świadcząca usłgi opiekuńcze
Miejsce pracy: Nałęczów
Numer: StPr/21/0724
OBOWIĄZKI:
Zakres usług opiekuńczych obejmuje pomoc w zaspokajaniu codziennych potrzeb: podstawową pielęgnację, która obejmuje pomoc w utrzymaniu higieny ciała, ubieraniu, rozbieraniu, pomoc w przemieszczaniu; wspieranie procesu leczenia, który obejmuje pomoc w dotarciu do zakładów opieki zdrowotnej, umawiania wizyt lekarskich, realizację recept, nadzór nad przyjmowaniem leków zgodnie z zaleceniem lekarza, powiadomienie rodziny lub lekarza o istotnych zmianach w zachowaniu i pogorszeniu staniu zdrowia; pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego, która obejmuje zapewnienie posiłków, załatwianie spraw urzędowych, zakupy, utrzymanie czystości otoczenia, zabezpieczanie ogrzewania, pranie pościeli i odzieży, regulowanie rachunków oraz innych czynności wynikających z osobistych potrzeb.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

wykształcenie podstawowe, mile widziane doświadczenie zawodowe w świadczeniu usług opiekuńczych, odpowiedzialność, cierpliwość, uczciwość, punktualność, sumienność i empatia, prawo jazdy kat. B, (usługi opiekuńcze świadczone będą w miejscu zamieszkania osoby wymagającej pomocy)

Miejsce pracy:

Nałęczów

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Puławach