Etat Inspektora nadzoru inwestorskiego branży konstrukcyjno - budowlanej

Firma: Miejski Urząd Pracy w Lublinie miejsce pracy: Lublin

Miejski Urząd Pracy w Lublinie
Inspektora nadzoru inwestorskiego branży konstrukcyjno - budowlanej
Miejsce pracy: Lublin
Numer: StPr/21/1842
OBOWIĄZKI:
Ogólny zakres obowiązków:- sprawowanie nadzoru inwestorskiego nad robotami konstrukcyjno -budowlanymi przy realizacji Inwestycji prowadzonych przez Spółkę.- kontrola jakości wykonywanych robót, wbudowanych elementów i stosowanych materiałów, zgodności robót z warunkami pozwolenia na budowę, przepisami techniczno-budowlanymi, normami i zasadami bezpieczeństwa obiektu w toku budowy,- sprawdzanie jakości wykonywanych robót.- kontrola terminowości realizacji zadań i miesięcznych rozliczeń dla wykonanych prac, uczestnictwo w naradach technicznych, odbiorach i kontrolach.- sprawdzanie jakości wykonywanych robót. Kontrola terminowości realizacji zadań i miesięcznych rozliczeń dla wykonanych prac, uczestnictwo w naradach technicznych, odbiorach i kontrolach.- prowadzenie korespondencji z Wykonawcami i innymi podmiotami uczestniczącymi w procesie inwestycyjnym- przygotowywanie sprawozdań i raportów z realizowanych zadań.- analiza dokumentacji budowlanych i wykonawczych oraz innych dokumentów związanych z realizacją inwestycji,- sprawdzanie kompletności dokumentów przedstawianych przez wykonawcę na każdym etapie realizacji zadań,- pomoc przyprowadzeniu badań i opracowywaniu nowych lub udoskonalonych teorii i metod związanych z budownictwem kon..-bud.- uczestnictwo w naradach roboczych na budowie,- kontrola zgodności wykonywanych robót z dokumentacją projektową oraz zawartą umową,- kontrola finansowa inwestycji oraz kontrola zawartych umów podwykonawczych,- prowadzenie bieżącej korespondencji,- sporządzanie sprawozdań, analiz, notatek i informacji dotyczących realizowanych zadań.- pomoc przy prowadzeniu dokumentacji budowy;- pomoc przyprowadzeniu badań i opracowywaniu nowych lub udoskonalonych teorii i metod związanych z budownictwem drogowym;- lokalizowanie i korygowanie błędów i niedokładności wykonawczych;- pomoc przy prowadzeniu dokumentacji budowy;- utrzymywanie kontaktów zawodowych i prowadzenie konsultacji ze specjalistami z innych dziedzin, istotnych dla budownictwa;- wykonywanie bieżących poleceń przełożonego.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Inżynier budownictwa - budownictwo ogólne
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), budowlane, kierunek: budownictwo
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: Umiejętność pracy w zespole
Uprawnienia: dobra organizacja pracy

Wymagania inne:

znajomość przepisów: ustawy prawo budowlane,mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Miejsce pracy:

Lublin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

4 000 - 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Lublinie