kandydatów

Etat Starszy specjalista

Firma: Komenda Wojewódzka Policji w Lublinie miejsce pracy: Lublin

Komenda Wojewódzka Policji w Lublinie
Komendant Wojewódzki Policji poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Starszy specjalista
Miejsce pracy: Lublin
Ogłoszenie o naborze Nr 81392

Warunki pracy

  • Czynności na stanowisku pracy wykonywane są w większości w pozycji siedzącej i są związane z pracą z dokumentami, obsługą komputera (powyżej 6 godzin na dobę) oraz innych urządzeń biurowych.

  • Praca wykonywana jest w budynku Komisariatu VII Policji w Lublinie przy ulicy Wyżynnej 18, usytuowanym na parterze budynku. Budynek jest wyposażony w windę, szerokości korytarzy są dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach inwalidzkich, łazienki nie są dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Wyznaczone jest miejsce parkingowe dla osób niepełnosprawnych, dostęp do budynku z poziomu terenu.

Zakres zadań

  • administruje systemy teleinformatyczne funkcjonujące w Wydziale
  • wprowadza do bazy KSIP rejestracje procesowe o charakterze jawnym
  • wykonuje analizy informatyczne z wykorzystaniem oprogramowania dedykowanego w ramach prowadzonych przez Wydział czynności służbowych oraz na zlecenie komend miejskich i powiatowych województwa lubelskiego
  • konsultuje zagadnienia dotyczące teleinformatycznego aspektu postępowań przygotowawczych prowadzonych w Wydziale
  • sporządza i aktualizuje plan szkoleń dla funkcjonariuszy Wydziału, wykaz kosztów dojazdów, sprawozdania ze stanu dyscypliny pracowników, wnioski o uprawnienia dostępowe do policyjnych systemów informacyjnych dla funkcjonariuszy i pracowników Wydziału, dokumentację dotyczącą organizowanych i odbywanych szkoleń
  • prowadzi bieżącą ewidencję wyposażenia teleinformatycznego znajdującego się w komórce, wewnętrznego nadzoru i kontroli zainstalowanego oraz działającego na stanowiskach komputerowych oprogramowania
  • bierze udział w komisjach powoływanych przez Kierownictwo Wydziału na przykład inwentarzowych, ewidencji sprzętu komputerowego
  • wdraża nowe rozwiązania w systemach teleinformatycznych mających zastosowanie w tutejszej komórce organizacyjnej

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 3 lata doświadczenia zawodowego w zakresie obsługi systemów informatycznych
  • Posiadanie poświadczenia bezpieczeństwa dopuszczającego do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą „poufne” lub złożenie oświadczenia o wyrażeniu zgody na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego dopuszczającego do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą „poufne”
  • Znajomość obsługi komputera w zakresie administracji systemami Windows i Linux, aplikacji biurowych i sieciowych
  • Analityczny sposób myślenia
  • Komunikatywność
  • Samodzielność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • Przeszkolenie z zakresu obsługi policyjnych systemów informacyjnych oraz pracy biurowej
  • Umiejętność obsługi policyjnych systemów informacyjnych oraz systemu STATYS