kandydatów

Etat Specjalista ds. sprzedaży OZE

Firma: Amperio sp. z o.o. miejsce pracy: Lublin

Budujemy startup, który potrzebuje doświadczonych sprzedawców. Droga rozwoju stoi otworem. Co trzeci pracownik ma już za sobą pierwszy awans wewnętrzny, a ponad połowa kadry menedżerskiej zaczynała od obsługi klienta.

Chcemy wykorzystać Twoje doświadczenie i przy okazji dać możliwość rozwoju wewnątrz struktur firmy oraz uczestniczyć w budowaniu spółki z aspiracjami międzynarodowymi!

Specjalista ds. sprzedaży OZE
Miejsce pracy: Lublin
Zakres obowiązków
  • Prezentacja oferty i sprzedaż, kontakt telefoniczny z Klientami zainteresowanymi produktem
  • Przygotowywanie ofert i negocjowanie warunków
  • Wsparcie Klientów w podjęciu decyzji zakupowych
  • Raportowanie wyników
  • Monitorowanie dokumentacji związanej z obsługą Klientów
Nasze oczekiwania
  • Doświadczenie w sprzedaży minimum roczne
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Wysoka kultura słowa
  • Motywacja do osiągania celów
  • Samodzielność w działaniu oraz umiejętność rozwiązywania problemów
  • Minimum średnie wykształcenie
Co oferujemy
  • Realną możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • Wynagrodzenie podstawowe i atrakcyjny system premiowy
  • Profesjonalne szkolenia sprzedażowe i tematyczne
  • Wysoki komfort pracy
  • Atmosferę sprzyjającą rozwojowi

Dziękujemy za zainteresowanie oferta i mamy nadzieję do zobaczenia wkrótce!

Pozdrawiamy

Zespół Amperio

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 19-07-2021
Wyświetleń: 256