kandydatów

Etat Kierownik robót

Firma: Instalbud - Rzeszów Sp. z o.o. miejsce pracy: Lublin

Ogłoszenie numer: 5182926, z dnia 2021-07-16

Firma INSTALBUD-RZESZÓW Sp. z o.o. realizuje inwestycje na terenie całego kraju. Zatrudniamy wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowników z wieloletnim doświadczeniem, nasze budowy spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa i są wyposażone w nowoczesny sprzęt budowlany.

Kierownik robót

Miejsce pracy: lubelskie / Lublin

Opis stanowiska

  • koordynowanie oraz nadzór nad jakością wykonania robót żelbetowych
  • nadzorowanie, organizacja i zarządzanie procesem budowy zgodnie z wyznaczonymi standardami firmy oraz w oparciu o wymagania kontraktu oraz przepisy BHP
  • zarządzanie zasobami ludzkimi
  • kontrolowanie robót wykonywanych przez podwykonawców
  • rozliczanie podwykonawców, opracowywanie protokołów przejściowych i końcowych
  • nadzór i prowadzenie dokumentacji niezbędnej dla prowadzenia procesu budowlanego w tym robót żelbetowych
  • bieżące raportowanie z przebiegu prac
  • dbałość o terminową realizację harmonogramu budowy
  • kontrola kosztów pośrednich i bezpośrednich w oparciu o budżet realizacyjny
  • prowadzenie dziennika budowy

Wymagania

  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • uprawnienia do kierowania robotami bez ograniczeń
  • znajomość prawa budowlanego
  • inicjatywa, zaangażowanie, skuteczność w realizacji zadań
  • odpowiedzialność, samodzielność, sumienność, kreatywność
  • znajomość układu statycznego konstrukcji
  • mile widziane doświadczenie w budownictwie przemysłowym
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • zatrudnienie w stabilnej firmie
  • umowę o pracę
  • niezbędne narzędzia pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie odpowiednie do umiejętności, kwalifikacji i skuteczności
  • możliwość rozwoju
  • multisport i opiekę medyczną
  • ubezpieczenie grupowe

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 16-07-2021
Wyświetleń: 290