kandydatów

Etat Logopeda

Firma: Miejski Urząd Pracy w Lublinie miejsce pracy: Lublin

Miejski Urząd Pracy w Lublinie
Logopeda
Miejsce pracy: Lublin
Numer: StPr/21/1715
OBOWIĄZKI:
- opieka logopedyczno-pedagogiczna nad dzieckiem i wspieranie jego rozwoju psychosomatycznego, psychomotorycznego oraz jego zdolności i zainteresowań,- wykazanie się znajomością metod i celów w pracy wychowawczo-pedagogicznej i logopedycznej z małym dzieckiem,- planowanie i organizowanie zajęć dydaktyczno-wychowawczych w oparciu o współczesną wiedzę pedagogiczno-logopedyczną,- podejmowanie działań profilaktycznych przeciwdziałających powstawaniu zaburzeń mowy oraz komunikacji u małych dzieci,- prowadzenie grupowej i indywidualnej terapii logopedycznej z dziećmi,- organizowanie spotkań terapeutycznych dla pracowników i rodziców dzieci z zakresu profilaktyki zapobiegania u dzieci występowania wad wymowy.- opieka logopedyczno-pedagogiczna nad dzieckiem i wspieranie jego rozwoju psychosomatycznego, psychomotorycznego oraz jego zdolności i zainteresowań,- wykazanie się znajomością metod i celów w pracy wychowawczo-pedagogicznej i logopedycznej z małym dzieckiem,- planowanie i organizowanie zajęć dydaktyczno-wychowawczych w oparciu o współczesną wiedzę pedagogiczno-logopedyczną,- podejmowanie działań profilaktycznych przeciwdziałających powstawaniu zaburzeń mowy oraz komunikacji u małych dzieci,- prowadzenie grupowej i indywidualnej terapii logopedycznej z dziećmi,- organizowanie spotkań terapeutycznych dla pracowników i rodziców dzieci z zakresu profilaktyki zapobiegania u dzieci występowania wad wymowy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Logopeda
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: logopedia

Wymagania inne:

- posiadanie obywatelstwa polskiego,- ukończenie 18-go roku życia,- pełna zdolność do czynności prawnych,- korzystanie z pełni spraw publicznych,- brak prawomocnego wyroku sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe.

Miejsce pracy:

Lublin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Lublinie