kandydatów

Etat Pielęgniarka/położna

Firma: Miejski Urząd Pracy w Lublinie miejsce pracy: Lublin

Miejski Urząd Pracy w Lublinie
Pielęgniarka/położna
Miejsce pracy: Lublin
Numer: StPr/21/1692
OBOWIĄZKI:
Zakres obowiązków na stanowisku:1.Stałe czuwanie na bezpieczeństwem dzieci.2.Stała współpraca z opiekunami w zakresie opieki nad dzieckiem.3.Korzystanie z posiadanej wiedzy i umiejętności w celu zagwarantowania dzieciom właściwej opieki pielęgnacyjnej.4.Obserwacja dzieci pod kątem rozwoju psychomotorycznego i stanu zdrowia.5.Wczesne reagowanie na niepokojące objawy ze strony zdrowia dziecka.6.Udzielanie pierwszej pomocy przed medycznej.7.Utrzymywanie kontaktu z rodzicami w zakresie problemów pielęgnacyjnych, udzielanie wskazówek i porad.8.Kształtowanie postaw prozdrowotnych wśród dzieci, rodziców i personelu żłobka.9.Prowadzenie wymaganej dokumentacji.10.Prowadzenie analizy zachorowalności wśród dzieci.11.Nadzór nad dietami eliminacyjnymi u dzieci z zaleceniami.12. Udział w kontrolach Sanepidu. 13. Nadzór nad stanem higienicznym pomieszczeń w żłobku. 14. Prowadzenie apteczki. 15. Prowadzenie ewidencji badań okresowych i książeczek zdrowia pracowników. 16. Wykonywanie innych czynności zleconych przez dyrektora żłobka, wynikających z organizacji pracy w Żłobku.Opis szczegółowych zadań oraz wymagań wobec kandydatów pod adresem:https://biuletyn.lublin.eu/zlobki/praca/ogloszenia-o-naborze/
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: Prawo wykonywania zawodu PIELĘGNIARKI
Uprawnienia: PRAWO WYKONYWANIA ZAWODU POŁOŻNEJ
Uprawnienia: KOMUNIKATYWNOŚĆ

Wymagania inne:

- posiada wykształcenie: średnie medyczne w zawodzie pielęgniarka/położna, licencjat pielęgniarstwa/położnictwa lub tytuł magistra pielęgniarstwa/położnictwa oraz prawo wykonywania zawodu pielęgniarki lub położnej na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej, - daje rękojmię należytego sprawowania opieki nad dziećmi; - nie jest i nie była pozbawiona władzy rodzicielskiej oraz władza rodzicielska nie została jej zawieszona bądź ograniczona; - wypełnia obowiązek alimentacyjny, w przypadku gdy taki obowiązek został nałożony na podstawie tytułu wykonawczego pochodzącego lub zatwierdzonego przez sąd; - nie była skazana prawomocnym wyrokiem za przestępstwo umyślne lub umyślne przestępstwo skarbowe; - nie figuruje w bazie danych Rejestru Sprawców Przestępstw na tle Seksualnym z dostępem ograniczonym; - potrafi nawiązać kontakt z małym dzieckiem; - cieszy się nieposzlakowaną opinią; - posiada obywatelstwo polskie i jest pełnoletnia; - posiada pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzysta z pełni spraw publicznych.

Miejsce pracy:

Lublin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Lublinie