kandydatów

Etat Specjalista ds. Księgowości z j. angielskim

Firma: BA Gruppen miejsce pracy: Lublin

Ogłoszenie numer: 5060724, z dnia 2021-06-30

Informacje o firmie można znaleźć na stronie www.bagrupp.com

Specjalista ds. Księgowości z j. angielskim

Miejsce pracy: lubelskie / Lublin

Opis stanowiska

Do naszego 10-osobowego zespołu poszukujemy kandydata na stanowisko: Specjalista ds. Księgowości z j. angielskim

Miejsce pracy: lubelskie / Lublin, Czuby, Poręba lub online

Opis zadań na stanowisku pracy:

  • bieżąca obsługa klientów (w j. polskim i angielskim) mailowa i telefoniczna
  • przygotowanie dokumentów do księgowania
  • wystawianie faktur (po przeszkoleniu obsługi programu)
  • wykonywanie zadań księgowego (księgowanie dokumentów, liczenie podatków VAT, dochodowych etc.)
  • wyszukiwanie informacji księgowych w Internecie na zlecenie klienta
  • kompleksowa obsługa księgowa spółek z o.o.
  • naliczanie wynagrodzeń (kadry)

Wymagania

Niezbędne kompetencje:

Potrzebujemy osoby o następujących kompetencjach:

  • umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office, poczta elektroniczna)
  • znajomość j. angielskiego w stopniu średniozaawansowanym
  • doświadczenie w księgowości jest warunkiem koniecznym
  • doświadczenie w zakresie składania sprawozdań finansowych będzie dodatkowym atutem

Wymagania personalne:

  • chęć długoterminowej współpracy z firmą
  • chęć rozwoju i pracy w zespole
  • zdolności analityczne i kreatywność
  • samodzielna umiejętność organizacji pracy i dobrego zarządzania czasem
  • dokładność i umiejętność trzymania porządku w dokumentacji
  • punktualność
  • komunikatywność
  • pogodne usposobienie

Oferujemy

  • perspektywę długoterminowej współpracy
  • możliwość rozwoju zawodowego i stałego poszerzania kompetencji
  • pracę w spokojnej i miłej atmosferze
  • dbanie o balans pomiędzy życiem zawodowym i prywatnym
  • poszanowanie godności i czasu wolnego pracownika