kandydatów

Etat Sprzątaczka

Firma: Miejski Urząd Pracy w Lublinie miejsce pracy: Lublin

Miejski Urząd Pracy w Lublinie
Sprzątaczka
Miejsce pracy: Lublin
Numer: StPr/21/1605
OBOWIĄZKI:
- sprzątanie pomieszczeń znajdujących się w obiekcie, zgodnie z wyznaczonym rejonem (m.in. mycie podłóg, ścieranie kurzu z mebli, parapetów, sprzętów i urządzeń biurowych),- utrzymywanie w czystości pomieszczeń higieniczno-sanitarnych oraz toalet z umywalkami między innymi poprzez dbałość o ogólny wygląd pomieszczeń oraz mycie posadzek i ścian, mycie i dezynfekcja urządzeń sanitarnych i armatury, a także wyposażanie pomieszczeń sanitarnych w niezbędne środki higieny,- usuwanie zgromadzonych odpadków i opróżnianie koszy na śmieci,- okresowe mycie okien,- używanie narzędzi i środków czystości (myjących i dezynfekujących) zgodnie z ich przeznaczeniem oraz sposobem stosowania,- dbanie o powierzone narzędzia do pracy poprzez odpowiednie ich czyszczenie i przechowywanie;- czuwanie nad ruchem uczniów i osób przychodzących z zewnątrz podczas dyżurów na portierni oraz sprawowanie nadzoru nad wejściem głównym do szkoły.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Sprzątaczka biurowa
Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: Umiejętność pracy w zespole
Uprawnienia: dobra organizacja pracy
Uprawnienia: PUNKTUALNOŚĆ

Wymagania inne:

obowiązkowość, elestyczność, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Miejsce pracy:

Lublin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Lublinie