kandydatów

Etat Księgowa / Księgowy

Firma: LeasingTeam Sp. z o.o miejsce pracy: Lublin

LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar. Należymy do LeasingTeam Group – największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR. Dołączając do naszego zespołu, możesz liczyć na ambitne projekty i rozwój, ale też codzienną dawkę humoru i uśmiechu. Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu.
Podejmij wyzwanie i dołącz do nas! Aktualnie do zespołu poszukujemy:
Księgowa / Księgowy
Miejsce pracy: Lublin
Nr ref.: 0043888
Zakres obowiązków:
  • Prowadzenie pełnej księgowości firm zewnętrznych
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi - m. in. US, banki, GUS
  • Codzienny kontakt z Klientem
  • Wsparcie przy rocznych sprawozdaniach finansowych
Oczekiwania:
  • Poszukujemy osób z doświadczeniem w prowadzeniu pełnej księgowości - najlepiej z biura rachunkowego
  • Wymagamy doświadczenia w zakresie sporządzania deklaracji podatkowych
  • Poszukujemy osób z podejściem do Klienta i postawą ’can-do attitude’
  • Mile widziane skończone studia kierunkowe
Oferta:
  • Oferujemy współpracę na umowie o pracę bądź B2B
  • Pakiet benefitów: współfinansowana opieka medyczna, dofinansowanie do kursów języka angielskiego
  • Pracę pełną wyzwań przy ciekawych projektach
  • Samodzielność na stanowisku
  • Możliwość rozwoju i poznania pozostałych działów firmy

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Professional nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 16 570
www.ltprofessional.pl