kandydatów

Etat Specjalista/tka ds. projektu społecznego efs

Firma: Miejski Urząd Pracy w Lublinie miejsce pracy: Lublin

Miejski Urząd Pracy w Lublinie
Specjalista/tka ds. projektu społecznego efs
Miejsce pracy: Lublin
Numer: StPr/21/1510
OBOWIĄZKI:
Zakres obowiązków:Udział w realizacji projektu edukacyjnego współfinansowanego przez UE z EFS, w tym: - udział w rekrutacji i selekcji uczestników projektu (30 osób), udział w rozmowach rekrutacyjnych do projektu i w rozmowach rekrutacyjnych na staże,- nawiązywanie kontaktów z pracodawcami celem pozyskania miejsc stażowych dla 30 uczestników/czek projektu (osoby z niepełnosprawnościami: stopień lekki i umiarkowany),- prowadzenie indywidualnych spotkań z uczestnikami/czkami – informowanie o rynku prac, przygotowywanie do rozmów rekrutacyjnych na staże, przedstawienia ofert stażu, umawianie na spotkania z pracodawcami, dokumentowanie staży, motywowanie i bieżąca pomoc uczestniczkom/czkom podczas staży,- organizacja miejsc stażowych oraz nadzór nad prawidłowym przebiegiem staży.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Koordynator projektów unijnych
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: obsługa komputera i internetu
Uprawnienia: Doskonałe umiejętności interpersonalne i komunikacji

Wymagania inne:

[Inne] : Min 2 lata doświadczenia w pracy w instytucji prowadzącej szkolenia i/lub pośrednictwo pracy i/lub poradnictwo zawodowe.Doświadczenie w realizacji usług (szkoleń, doradztwa, innych) kierowanych m.in. do osób z niepełnosprawnościami.Odpowiedzialność i umiejętność organizacji własnej pracy.Możliwość pracy w równoważnym systemie czasu pracy (np. 9 godzin/dzień, kolejnego dnia: 7 godz.).

Miejsce pracy:

Lublin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 700 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Lublinie