kandydatów

Etat Radca Prawny w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym

Firma: Uniwersytet Medyczny w Lublinie miejsce pracy: Lublin

Radca Prawny w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym
Miejsce pracy: Lublin

Wymiar czasu pracy: ¼ etatu

Wymiar czasu pracy w siedzibie pracodawcy: do uzgodnienia

Główne zadania:
  • Kompleksowa obsługa prawna oraz doradztwo prawne, w szczególności w zakresie pisemnych
    i ustnych konsultacji zagadnień prawnych przedstawianych przez Uniwersyteckie Centrum Kliniczne.
  • Sporządzanie opinii prawnych, udzielanie wyjaśnień i interpretacji w zakresie stosowania przepisów prawa.
  • Opiniowanie projektów umów, listów intencyjnych, oświadczeń woli, porozumień i innych dokumentów wynikających z realizowanych zadań.
Wymagania:
  • Spełnianie wymagań dla radcy prawnego.
  • Znajomość następujących regulacji prawnych: ustawy o działalności leczniczej, ustawy o finansowaniu świadczeń ze środków publicznych, ustawy o finansach publicznych, ustawy Prawo Budowlane, ustawy Prawo Zamówień Publicznych.
  • Pożądane doświadczenie w obsłudze prawnej podmiotów leczniczych, w tym z zakresu problematyki finansowej podmiotu.
  • Rzetelność i odpowiedzialność, dobra organizacja pracy, umiejętność radzenia sobie z presją czasu.
  • Umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów i budowania relacji.
Wymagania dodatkowe:
  • Doświadczenie w zakresie obsługi podmiotów leczniczych.
Oferujemy:
  • Szeroki pakiet socjalny.