kandydatów

Etat Księgowy / Asystent ds. księgowości

Firma: Pogotowie Księgowe Magdalena Cybula miejsce pracy: Lublin

Ogłoszenie numer: 4925844, z dnia 2021-06-11

Jesteśmy rozwijającym się biurem rachunkowym, świadczymy nasze usługi kompleksowo zapewniając nową jakość obsługi księgowej.

Księgowy / Asystent ds. księgowości

Miejsce pracy: lubelskie / Lublin

Opis stanowiska

  • Księgowanie dokumentów sprzedaży, zakupu, wyciągów bankowych, kosztowych, PK
  • Weryfikacja dokumentów pod względem rachunkowym, podatkowym
  • Weryfikacja rejestrów VAT z dokumentami źródłowymi, sprawdzanie statusu podatnika
  • Aktywny udział w procesie zamknięcia miesiąca

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (w tym studenci/tki ostatniego roku studiów): ekonomia, rachunkowość, finanse etc.
  • Znajomość UoR
  • Znajomość przepisów ustawy VAT i CIT
  • Znajomość programów MS Office, w szczególności MS Excel
  • Odpowiedzialność za powierzone zadania, dokładność i rzetelność w zakresie powierzonych obowiązków
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w zgranym zespole.
  • Komfortowe warunki pracy
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego, szkolenia oraz merytoryczne wsparcie kierownicze
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia (zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę) oraz system premiowy.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 11-06-2021
Wyświetleń: 316