kandydatów

Etat Technik w roli pracownika studia filmowego

Firma: Uniwersytet Medyczny w Lublinie miejsce pracy: Lublin

Technik
w dziale Inteligentnych Technologii w Edukacji Medycznej
Uniwersytetu Medycznego w Lublinie
w roli pracownika studia filmowego

Technik w roli pracownika studia filmowego
Miejsce pracy: Lublin
Główne zadania:
  • Obsługa kamery i aparatu fotograficznego,
  • Montaż i obróbka filmów,
  • Edycja fotografii,
  • Korekta obrazu i dźwięku z nagrań,
  • Dbanie o wysoką jakość tworzonych materiałów,
  • Realizacja wydarzeń streamowanych,
  • Tworzenie oprawy graficznej i materiałów multimedialnych.
Wymagania:
  • Doświadczenie w montażu i tworzeniu materiałów filmowych,

  • Umiejętność lub gotowość do szybkiej nauki pracy na oprogramowaniu: DaVinci, Resolve, Fusion, Apple: Final Cut Pro, Motion,

  • Podstawowa umiejętność pracy na MacOS,

  • Podstawowa znajomość sprzętu multimedialnego – mikserów wideo, programów do streamingu,

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Mile widziane:
  • Znajomość zagadnień związanych z obsługą urządzeń sieciowych (protokół TCP/IP),

  • Doświadczenie w pracy jako operator kamer,

  • Studia wyższe lub podyplomowe z zakresu montażysta video, ewentualnie zawodowe kierunkowe.

Oferujemy:
  • Dynamiczną i interesującą pracę w instytucji o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość doskonalenia umiejętności i poszerzania wiedzy,
  • Szeroki pakiet socjalny.