Etat Kierowca samochodu dostawczego w transporcie międzynarodowym

Firma: Miejski Urząd Pracy w Lublinie miejsce pracy: Lublin

Miejski Urząd Pracy w Lublinie
Kierowca samochodu dostawczego w transporcie międzynarodowym
Miejsce pracy: Lublin
Numer: StPr/21/1186
OBOWIĄZKI:
kierowanie samochodem dostawczym, przygotowywanie samochodu do jazdy oraz kompletowanie dokumentów niezbędnych do wykonywania zadań, planowanie optymalnej trasy przejazdu oraz opracowanie tras alternatywnych, wykonywanie czynności obsługowych oraz usuwanie usterek samochodu dostawczego powstałych pod czas jazdy, prowadzenie dokumentacji przewozu oraz dokumentacji samochodu dostawczego kierowanie pojazdem dostawczym w przewozach międzynarodowych; miejsce wykonywania pracy teren RP, teren UE, tereny Europy Wschodniej; kontakt z kontrahentami zagranicznymi, klientami zagranicznymi.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Kierowca samochodu dostawczego
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Język: ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Język: rosyjski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Miejsce pracy:

Lublin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Lublinie