kandydatów

Etat Rekruter (informacja starosty)

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie miejsce pracy: Konopnica

Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie
Rekruter (informacja starosty)
Miejsce pracy: Konopnica
Numer: StPr/21/1114
OBOWIĄZKI:
1) rekrutacja pracowników do pracy w Polsce i w Niemczech,2) publikowanie ogłoszeń na stronach internetowych,3) kontakty e-mailowe, telefoniczne z klientami.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: rosyjski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Język: ukraiński, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Język: białoruski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: dobra znajomość oprogramowania pakietu Office (Word, Excel)
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Miejsce pracy:

Konopnica

Rodzaj umowy:

Umowa o dzieło

Wynagrodzenie brutto:

2 800 - 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie