kandydatów

Etat Pracownik obsługi klienta

Firma: Grupa JPD sp. z o.o. miejsce pracy: Lublin

Ogłoszenie numer: 4723839, z dnia 2021-06-02

Grupa JPD sp. z o.o.

www.jpd.com.pl

Pracownik obsługi klienta

Miejsce pracy: lubelskie / Lublin

Opis stanowiska

  • obsługę działu wynajmu
  • realizację umów najmu
  • uzgodnienia telefoniczne z klientami, dostawcami, firmami kurierskimi

Wymagania

  • znajomość branży narzędziowej i sprzętu budowlanego
  • obsługa programu sprzedażowego (atutem będzie znajomość programu Subiekt GT)
  • doświadczenie w pracy z klientami
  • prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

  • wynagrodzenie w ramach pełnej umowy o pracę
  • możliwość ubezpieczenia medycznego PZU
  • możliwość ubezpieczenia grupowego
  • pracę w miłej i przyjaznej atmosferze

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 19-05-2021
Wyświetleń: 259