kandydatów

Etat Doradca Klienta Premium

Firma: Ars Vivendi ASI miejsce pracy: Lublin

ARS VIVENDI ASI sp. z o.o. to Alternatywna Spółka Inwestycyjna wpisana do rejestru zarządzających ASI prowadzonego przez KNF pod numerem PLASI000401.

Oferujemy atrakcyjne warunki inwestycyjne dla naszych inwestorów. Nad prawidłowością procesów oraz wewnętrznych procedur pracuje 20 osobowy zespół. Inwestujemy w rynek nieruchomości, z naciskiem na obrót gruntami inwestycyjnymi.

www.arsvivendi.pl

Doradca Klienta Premium
Miejsce pracy: Lublin
Opis stanowiska
  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów z segmentu private banking, w tym utrzymanie i rozwijanie trwałych relacji z aktualnymi Klientami,
  • oferowanie produktów inwestycyjnych emitowanych przez Spółkę,
  • zapewnienie Klientom najwyższej jakości obsługi zgodnie ze standardami Spółki,
  • realizacja celów sprzedażowych na podstawie wyznaczonych benchmarków,
  • doskonalenie wiedzy z zakresu rynku kapitałowego, inwestycyjnego oraz obrotu nieruchomościami.
Wymagania:
  • min. 2 letnie doświadczenie w obsłudze Klientów segmentu private banking,
  • min. 2 letnie doświadczenie w sprzedaży, poparte sukcesami sprzedażowymi w aktywnym pozyskiwaniu Klientów segmentu private banking lub w instytucji rynku kapitałowego (dom maklerski, TFI itp.),
  • znajomość rynków finansowych oraz produktów inwestycyjnych,
  • komunikatywność i wysoka kultura osobista,
  • samodzielność i inicjatywa w działaniu,
  • wysoka motywacja do pracy, duże zaangażowanie w realizację celów sprzedażowych,
  • wykształcenie wyższe,
  • prawo jazdy kat. B.
Oferujemy
  • atrakcyjne prowizje + premie,
  • pracę w ambitnym, energicznym Zespole,
  • umowa B2B,
  • unikalne szkolenia.