kandydatów

Etat Specjalista do spraw marketingu i handlu

Firma: Miejski Urząd Pracy w Lublinie miejsce pracy: Lublin

Miejski Urząd Pracy w Lublinie
Specjalista do spraw marketingu i handlu
Miejsce pracy: Lublin
Numer: StPr/23/0873
OBOWIĄZKI:

Zakres zadań wg programu stażu. Godziny odbywania stażu: 08:00-16:00 Staż finansowany ze środków Funduszu Pracy

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

Termin rozpoczęcia stażu po zakończeniu procesu rekrutacji. Po zakończonym stażu umowa zlecenia na 1 miesiąc z kwotą 1824,00 zł brutto.

Miejsce pracy:

Lublin

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Lublinie