kandydatów

Etat Koordynator Biur Obsługi Klienta

Firma: VECTRA S.A. miejsce pracy: Lublin

Vectra to wiodący na rynku ogólnopolski kablowy operator telekomunikacyjny, który oferuje klientom pakiet nowoczesnych usług. Wieloletnie doświadczenie firmy, bogata oferta oraz systematyczny rozwój ugruntowały jej silną pozycję w branży. Rynek telekomunikacyjny, w którym działa zmienia się dynamicznie, wymaga ciągłego doskonalenia usług i wprowadzania innowacyjnych rozwiązań z różnych obszarów biznesowych. Dotychczasowy sukces Vectry to przede wszystkim wynik zaangażowania i kreatywności całego zespołu, któremu firma daje możliwość rozwoju zawodowego na wielu płaszczyznach.

Koordynator Biur Obsługi Klienta
Miejsce pracy: Lublin
Co czeka Ciebie u nas:
  • duże wsparcie na początek pracy
  • zgrany zespół zdolny przy wsparciu do realizacji celów
  • elastyczna forma zatrudnienia
  • możliwość pracy wśród młodych i energiczny ludzi
  • dostarczymy Ci niezbędne narzędzia do pracy
  • karta Multisport
Czego od Ciebie oczekujemy:
  • opieki nad powierzonymi placówkami w województwie
  • wysokiej jakości pracy w powierzonych placówkach
  • szkolenia oraz dbanie o swój zespół z zakresu standardów, oferty, promocji i obsługi klienta
  • nienaganny wygląd biur oraz zachowanie obowiązujących standardów
  • wysokiej motywacji ukierunkowanej na realizację zadań
  • inicjatywy w realizacji powierzonych celów
  • prawo jazdy kat. B
Twój zakres obowiązków
  • realizacja wyznaczanych planów sprzedaży oraz planów utrzymania stanu klientów.
  • stały i bieżący nadzór nad powierzonymi placówkami.
  • zapewnienie ciągłości w funkcjonowaniu placówek POS w powierzonym Mikroregionie.
  • kształtowanie wysokiej jakości pracy powierzonych placówek.
  • wspieranie zespołu w realizacji powierzonych celów oraz terminowym ich rozliczaniem.
  • szkolenie oraz dbanie o wystarczający poziom wiedzy powierzonego zespołu z zakresu standardów, ofert, promocji, zachowań, obsługi klienta.
  • nadzór nad funkcjonowaniem powierzonych placówek, dbaniem o ich nienaganny wygląd oraz zachowaniem obowiązujących standardów.
  • kształtowanie właściwych relacji i bieżącą współpracą z pozostałymi obszarami Spółki.
  • współpraca z Administratorem Bezpieczeństwa Informacji oraz Inspektorem Ochrony Danych Osobowych w zakresie wypełniania ustawowych obowiązków dotyczących ochrony danych osobowych.
„Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przekazanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych przez VECTRA SA, a także przekazanie tych danych Spółkom Grupy VECTRA w celu realizacji bieżącej rekrutacji. Zostałem poinformowany: o przysługujących mi prawach, o danych Administratora oraz Inspektora Ochrony Danych, o dobrowolności mojej zgody i możliwości jej cofnięcia w każdym czasie, o okresie przetwarzania moich danych oraz celu ich przetwarzania”