kandydatów

Etat Inspektor ds. bhp

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie miejsce pracy: Lublin

Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie
Inspektor ds. bhp
Miejsce pracy: Lublin
Numer: StPr/22/1265
OBOWIĄZKI:

Zgodnie z programem stażu Szczegółowe zapoznanie się ze strukturą organizacyjną i regulaminem pracy. Szczegółowe zapoznanie z programem stażu. Zapoznanie z obowiązkami i uprawnieniami stażysty. Przeszkolenie w zakresie BHP i PPOŻ. Uczestnictwo w organizowaniu i prowadzeniu szkoleń BHP. Współudział w analizie i ocenie ryzyka zawodowego oraz jej aktualizacji. Współudział w opracowywaniu procedur oraz instrukcji BHP. Współudział w audytach i kontrolach BHP. Współuczestnictwo przy ustalaniu przyczyn i okoliczności wypadków przy pracy oraz tworzeniu dokumentacji powypadkowej. Identyfikacja wymagań prawnych dotyczących BHP (kodeks pracy, ustawy, rozporządzenia, normy)oraz ocena procesów pod względem zgodności z nimi. Współudział w identyfikacji zagrożeń i czynników szkodliwych występujących na stanowisku pracy oraz nadzorowanie badań czynników szkodliwych i niebezpiecznych na stanowisku (NDN. NDS). Współudział w doborze i wdrażaniu do stosowania środków bezpieczeństwa, środki ochrony zbiorowej i indywidualnej.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, kierunek: technik bhp
Uprawnienia: Obsługa komputera
Uprawnienia: komunikatywność i wysoka kultura osobista
Uprawnienia: Obsługa pakietu OFFICE

Miejsce pracy:

Lublin

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie