kandydatów

Etat Księgowy / Księgowa

Firma: Genpact PL miejsce pracy: Lublin

Księgowy / Księgowa
Location: Lublin

Genpact jest liderem globalizacji usług i technologii oraz pionierem w zakresie zarządzania procesami biznesowymi dla firm na całym świecie. Współpracujemy z ponad 800 klientami wykorzystując inteligentnie skonstruowane procesy, analizy i technologie. Oferujemy szeroką gamę usług branżowych. Należą do nich finanse i rachunkowość, ubezpieczenia i bankowość, zakupy & zarządzanie łańcuchem dostaw, obsługa klienta, aplikacje korporacyjne, zarządzanie infrastrukturą IT, zarządzanie zamówieniami.

Obecnie zarządzamy 4700 procesami w 30 językach, poprzez sieć ponad 70 centrów operacyjnych w 20 krajach.

Współpracujemy z klientami z listy Fortune Global 500 i poza nią, oraz zatrudniamy ponad 77 000 osób w ponad 20 krajach, z kluczowymi biurami w Nowym Jorku, Palo Alto, Londynie i Delhi.

Nasi klienci to firmy w różnych branż, takich jak motoryzacja, bankowość i finanse, ubezpieczenia, produkcja, branża farmaceutyczna, telekomunikacja i logistyka.

Zapewniamy bezproblemowy serwis z naszych globalnych centrów, aby zaspokoić cele biznesowe, kulturowe oraz językowe naszych klientów.

Jesteśmy znani z generowania wpływu. Jeśli chcesz poznać nas lepiej odwiedź nas na www.genpact.com.

Dołącz do nas!

 Zakres obowiązków:
  • To stanowisko wiąże się z zadaniami takimi jak: koordynacja zadań księgowych dla jednego lub kilku określonych regionów: Uzgadnianie bilansów, czynności związanych z zamknięciem miesiąca, czynności sprawozdawcze, księgowość środków trwałych (kapitalizacja, amortyzacja, amortyzacja), operacje wewnątrzgrupowe, walutowe oraz skarbowe
  • Ogólne zadania księgowe (obsługa konta GL, zapisy w dzienniku, czynności zamykające, raportowanie itp.)
  • Sporządzanie bilansów i sprawdzanie wszystkich rachunków (banki, CIT, rachunki klientów)
  • Zamknięcia i uzgodnienia prowadzonych rachunków (rachunki bankowe, CIT, klienckie)
  • Analiza i śledzenie ksiąg rachunkowych, dokonywanie reklasyfikacji i korekt
  • Księgowanie płatności przychodzących (wyciągi bankowe, awizo przelewu)
  • Prezentowanie istotnych raportów i informacji dla kontroli wewnętrznej i zewnętrznej
  • Przygotowywanie miesięcznych raportów wydajnościowych zgodnie z ustalonymi wskaźnikami kontraktowymi
  • Przekazywanie w odpowiednim czasie wszelkich istotnych informacji związanych z procesem
  • Przestrzeganie harmonogramu działań ustalonego z klientem
  • Specyficzna dla danego kraju wiedza na temat podatków (VAT i CIT) oraz zasad księgowości mających zastosowanie w szczególności w przypadku zmiany kraju
Wymagamy:
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego min B1
  • Posiadanie doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe (wymagane studia ekonomiczne)
  • Wymagana wiedza księgowa i specyficzna dla dostarczanego produktu
  • Doświadczenie pracy w systemie SAP (zaleta)
Oferujemy:
  • Prywatna opieka medyczna Luxmed
  • Prywatne ubezpieczenie na życie Unum
  • Karta LunchPass Sodexo, po okresie próbnym
  • Dofinansowanie do karty MultiSport
  • Dodatkowe dni urlopu wypoczynkowego, uzależnione od stażu pracy, max. 4 dni
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Kindly please see our Privacy Notice for Employment Candidates: http://www.genpact.com/about-us/privacy-notice-for-employment-candidates.