kandydatów

Etat Maszynista chłodniczy

Firma: LST-Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Bełżyce

Ogłoszenie numer: 7858914, z dnia 2022-12-30

LST-Polska Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijający się zakład przetwórstwa spożywczego istniejący na rynku już od 2002 roku. Chłodnia wyposażona jest w tunel fluidyzacyjny, komorę mrożenia statycznego oraz 8 komór magazynowych. Rocznie produkujemy ponad 5.000 t mrożonek (IQF)

Ponad 90% naszych wyrobów eksportujemy do krajów Europy Zachodniej i Skandynawii Zakład działa w oparciu o certyfikowany system HACCP i BRC

Maszynista chłodniczy

Miejsce pracy: Bełżyce

Opis stanowiska

  • Bezpośredni nadzór nad pracą maszynowni i komór chłodniczych
  • Przestrzeganie wszystkich zasad objętych przepisami Urzędu Dozoru Technicznego
  • Raportowanie pracy maszynowni poprzez sporządzanie raportów pracy maszynowni
  • Bieżąca konserwacja maszyn, urządzeń, instalacji chłodniczej i komór chłodniczych
  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy
  • Wykonywanie innych prac doraźnie zleconych przez kierownictwo zakładu.

Wymagania

  • Posiadanie uprawnień z zakresu chłodnictwa
  • Wykształcenie minimum zawodowe techniczne
  • Gotowość do świadczenia pracy w ramach zmianowej organizacji czasu pracy

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego w nowoczesnej firmie