kandydatów

Etat Operator Wózka Widłowego - wysokiego składowania

Firma: LST-Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Bełżyce

Ogłoszenie numer: 7838688, z dnia 2022-12-21

LST-Polska Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijający się zakład przetwórstwa spożywczego istniejący na rynku już od 2002 roku. Chłodnia wyposażona jest w tunel fluidyzacyjny, komorę mrożenia statycznego oraz 8 komór magazynowych. Rocznie produkujemy ponad 5.000 t mrożonek (IQF).

Ponad 90% naszych wyrobów eksportujemy do krajów Europy Zachodniej i Skandynawii Zakład działa w oparciu o certyfikowany system HACCP i BRC

Operator Wózka Widłowego - wysokiego składowania

Miejsce pracy: Bełżyce

Opis stanowiska

  • praca w Dziale Magazynu związana z ustawianiem towaru na regałach za pomocą wózka widłowego;
  • ustawianie towaru zgodnie z przyjętymi lokalizacjami regałowymi;
  • dbałość o powierzony sprzęt; kontrola stanów magazynowych;
  • załadunek samochodów dostawczych.

Wymagania

  • doświadczenie w pracy w magazynie wysokiego składowania;
  • umiejętność organizacji pracy własnej;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • odpowiedzialność, punktualność, dokładność.

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • szkolenia i rozwój;
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy.