kandydatów

Etat Specjalista ds. projektów / Kierownik projektu

Firma: FUNDACJA CENTRUM ROZWIĄZAŃ BIZNESOWYCH miejsce pracy: Lublin

Ogłoszenie numer: 7748007, z dnia 2022-11-17

Centrum Rozwiązań Biznesowych poszukuje pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. projektów / Kierownik projektu

Miejsce pracy: Lublin

Nr Ref.: SP/L/2022

Opis stanowiska

Prężna i młoda organizacja o ugruntowanej pozycji na rynku szkoleniowym poszukuje pracownika na stanowisko Specjalisty ds. projektów / Kierownika projektu, który dołączy do zespołu.

Główne obowiązki:

  • Całościowy nadzór nad działaniami związanymi z realizacją projektów
  • Liderowanie zespołowi projektowemu
  • Kontakt z Instytucją Pośredniczącą oraz Kontrahentami, Partnerami
  • Opracowanie wszelkich wewnętrznych procedur oraz dokumentów projektowych
  • Planowanie i realizacja działań projektowych oraz zadań dla personelu projektu
  • Kontrolowanie prawidłowości realizowanych działań informacyjnych i promocyjnych
  • Nadzór nad procesem rekrutacji uczestników projektu
  • Przygotowywanie sprawozdań merytorycznych oraz wniosków o płatność
  • Czuwanie nad zgodnością działań z harmonogramem projektu oraz obowiązującymi wytycznymi
  • Wnioskowanie o wprowadzenie koniecznych zmian w projekcie

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość zasad realizacji i sprawozdawczości projektów dofinansowanych ze środków EFS i/lub PFRON
  • Znajomość obowiązujących wytycznych w obszarze EFS i/lub PFRON
  • Minimum roczne doświadczenie zawodowe związane z realizacją projektów dofinansowanych ze środków EFS i/lub PFRON
  • Znajomość systemów LSI / SOWA / SL2014 / EGW
  • Umiejętność pracy/współpracy w zespole
  • Samodzielność i umiejętność organizacji pracy
  • Zaangażowanie i odpowiedzialność
  • Terminowość i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Prawo jazdy kategorii B [mile widziane]

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (praca od poniedziałku do piątku)
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Praca w miłej i przyjaznej atmosferze pozbawionej korporacyjnych zapędów