kandydatów

Etat Psycholog / pomoc terapeutyczna/po stażu

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu Lubelskim miejsce pracy: Opole Lubelskie

Powiatowy Urząd Pracy w Opolu Lubelskim
Psycholog / pomoc terapeutyczna/po stażu
Miejsce pracy: Opole Lubelskie
Numer: StPr/22/0841
OBOWIĄZKI:
Planowanie i organizowanie specjalistycznych zajęć z dziećmi, przygotowywanie materiałów i pomocy do zajęć z dziećmi, prowadzenie terapii psychologicznej z dziećmi, udzielanie wsparcia i pomocy rodzicom i opiekunom dzieci, współpraca z nauczycielami i innymi specjalistami
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia: Komunikatywność

Wymagania inne:

odbyty staż,umiejętność prowadzenia terapii psychologicznej, praca z dziećmi z zaburzeniami rozwojowymi, współpraca z rodzicami

Miejsce pracy:

Opole Lubelskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu Lubelskim