kandydatów

Etat Asystent Działu Kontroli Jakości

Firma: LST-Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Bełżyce

Ogłoszenie numer: 7630500, z dnia 2022-10-11

LST-Polska Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijający się zakład przetwórstwa spożywczego istniejący na rynku już od 2002 roku. Chłodnia wyposażona jest w tunel fluidyzacyjny, komorę mrożenia statycznego oraz 8 komór magazynowych. Rocznie produkujemy ponad 5.000 t mrożonek (IQF)

Ponad 90% naszych wyrobów eksportujemy do krajów Europy Zachodniej i Skandynawii Zakład działa w oparciu o certyfikowany system HACCP i BRC

Asystent Działu Kontroli Jakości

Miejsce pracy: Bełżyce

Opis stanowiska

  • pomoc w nadzorze nad stosowaniem zasad: GHP, GMP, HACCP, BRC produkcji ekologicznej i konwencjonalnej
  • wykonywanie zadań pracownika Kontroli Jakości wyrobu gotowego i surowca
  • szkolenia pracowników i monitorowanie szkoleń
  • nadzór nad stacjami deratyzacyjnymi, lampami owadobójczymi - Zapisy w Karcie Kontroli Stacji Deratyzacyjnych i w Karcie Kontroli Pułapek Rażących - co 2 tygodnie w dowolnie wybranym dniu
  • kontrola szkła, plastiku co dwa tygodnie
  • przygotowanie prezentacji wyrobów dla klientów
  • analiza reklamacji klienta - Zapisy w Karcie Reklamacji
  • pobranie prób surowca do oceny pod kątem pozostałości pestycydów i metali ciężkich
  • udział w audytach i wizytacjach firm zewnętrznych
  • rozpatrywanie reklamacji
  • wykonywanie analizy jakościowych z wybranych partii towaru
  • ocena jakości towaru kupionego i sprzedanego
  • kontrola punktów skupu surowca i wyposażenia punktów skupu

Wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe z zakresu: biologii, technologii żywności, produkcji spożywczej.
  • minimum rok doświadczenia w pracy w przemyśle spożywczym najlepiej owocowym
  • praktyczna wiedza z zakresu przetwórstwa spożywczego
  • znajomość HACCP, GMP, GHP,
  • znajomość standardów BRC i IFS będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego w nowoczesnej firmie
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności