kandydatów

Etat Inżynier Budowy Branży Sanitarnej

Firma: Grupa ERBUD miejsce pracy: Lublin

ERBUD to CZWARTA NAJWIĘKSZA grupa budowlana w Polsce notowana na GWP*.

Mamy 7 LINII BIZNESOWYCH. Specjalizujemy się w budownictwie kubaturowym, inżynieryjnym, drogowym, hydrotechnicznym i modułowym oraz OZE. Świadczymy usługi serwisowe dla przemysłu i energetyki.

Realizujemy ponad 120 PROJEKTÓW rocznie.

W skład naszej grupy wchodzi 13 SPÓŁEK. Większość projektów realizujemy na rynku POLSKIM, NIEMIECKIM oraz w BELGII.

W ramach Grupy ERBUD zatrudniamy 3000 OSÓB.

Jesteśmy TECH = rozwijamy BIM. Jesteśmy ECO = jako pierwsi w Polsce wdrożyliśmy EMAS (certyfikat środowiskowy). Jesteśmy w PBB = naszym priorytetem jest bezpieczeństwo na budowie.

* Raport Deloitte „Polskie Spółki Budowlane 2020”

Inżynier Budowy Branży Sanitarnej
Miejsce pracy: Lublin
Zadania:
Opis stanowiska
  • Czynny udział w procesie realizacji budów zlokalizowanych na terenie woj. lubelskiego/woj. podkarpackiego;
  • Koordynacja branżowa i nadzór nad właściwą organizacją robót sanitarnych na budowie;
  • Dbanie o jakość i terminowość realizacji robót zgodnie z harmonogramem oraz wymaganiami kontraktu;
  • Wykonywanie i prowadzenie dokumentacji, w tym przygotowywanie dokumentacji powykonawczej;
  • Analiza techniczna dokumentacji przetargowej / dokumentacji projektowej udostępnionej przez Zamawiającego;
  • Sporządzanie przedmiarów robót;
  • Przygotowanie wycen przetargowych wspólnie z Działem Przygotowania Produkcji;
  • Wykonywanie kosztorysów ofertowych / dodatkowych / zamiennych branży sanitarnej;
  • Analizowanie ofert Podwykonawców i Dostawców.
Wymagania:
Wymagania
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe – Inżynieria środowiska;
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej;
  • Umiejętność przygotowywania Przedmiarów i Kosztorysów;
  • Praktyczna znajomość MS Office (głównie Excel), programów kosztorysowych (np. Norma PRO);
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Gotowość do pracy w delegacji;
  • Dodatkowym atutem będą uprawnienia budowlane w specjalności instalacyjnej.
Oferujemy:
Oferujemy:
  • opiekę medyczną
  • naukę języków obcych
  • dofinansowanie do pakietów sportowych
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Prosimy o dołączanie do aplikacji klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych widocznej po kliknięciu przycisku APLIKUJ.