kandydatów

Etat Przedstawiciel medyczny

Firma: BIOVENA HEALTH SP. Z O.O. miejsce pracy: Lublin

Ogłoszenie numer: 7573593, z dnia 2022-09-26

BIOVENA HEALTH SP. Z O.O.

Jesteśmy polską firmą działającą na rynku farmaceutycznym. Naszym celem jest dostarczanie innowacyjnych produktów o wysokiej jakości i wyjątkowej skuteczności, które poprawiają stan zdrowia pacjentów, a ciągła współpraca ze specjalistami ze środowiska medycznego pozwala nam na stałe poszerzanie oferty handlowej.

Jeżeli jesteś kreatywny, zmęczony pracą w korporacji i chcesz się wykazać własną inicjatywą, a nie jedynie być wykonawcą sztywnych procedur, aplikuj do nas.

Przedstawiciel medyczny

Miejsce pracy: Lublin

Opis stanowiska

  • Promocja produktów firmy (preparaty RX, wyroby medyczne, suplementy diety) wśród lekarzy specjalistów i farmaceutów
  • Budowanie trwałych relacji z klientami firmy
  • Realizacja założonych planów sprzedaży
  • Rzetelne realizowanie i raportowanie działań oraz powierzonych zadań

Wymagania

  • Wymagane doświadczenie poparte sukcesami w pracy ze specjalistami w dziedzinach: Urologii, proktologii, ginekologii
  • Motywacja do podejmowania nowych wyzwań
  • Sukcesy w aktywnej sprzedaży
  • Umiejętność zjednywania klientów
  • Łatwość w budowaniu długofalowych relacji
  • Inicjatywa i samodyscyplina
  • Umiejętność planowania i dobrej organizacji pracy
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Udział w rozwoju firmy
  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia
  • Ambitną, samodzielną w działaniach pracę w przyjaznej atmosferze
  • Przejrzyste zasady pracy
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 26-09-2022
Wyświetleń: 146