kandydatów

Etat Pomocnik Spawacza- Ślusarz

Firma: Gewe Auto-Expres Grzegorz Piątek miejsce pracy: Panieńszczyzna

Ogłoszenie numer: 7489992, z dnia 2022-09-08

Firma produkująca przyczepy, lawety auto-zabudowy.

Pomocnik Spawacza- Ślusarz

Miejsce pracy: Panieńszczyzna

Opis stanowiska

  • Docinanie, szlifowanie elementów stalowych.

Wymagania

  • Umiejętność pracy przy pile taśmowej

  • Umiejętność pracy na szlifierce

  • Umiejętność posługiwania się elektronarzędziami

  • Zdolności manualne

  • Sumienność, dokładność

Oferujemy

  • Terminowe wynagrodzenie
  • Premię
  • Bardzo dobre warunki pracy (pełne zaplecze socjalne i sanitarne)
  • Przyjazną atmosferę

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 08-09-2022
Wyświetleń: 180