kandydatów

Etat Księgowa / księgowy z j. norweskim

Firma: Klient portalu Praca.pl miejsce pracy: Lublin

Ogłoszenie numer: 7461045, z dnia 2022-08-30

Klient portalu Praca.pl

Jesteśmy firmą, która zajmuje się outsourcingiem księgowości dla podmiotów w Norwegii oraz księgowość dla zagranicznych firm w Polsce. Pracujemy w 100% zdalnie, ale w razie potrzeby jest też możliwość pracy w biurze w Lublinie (os. Poręba). Zapraszamy do współpracy.

Więcej informacji o firmie można znaleźć na stronie www.bagrupp.com

Księgowa / księgowy z j. norweskim

Miejsce pracy: Lublin

Opis stanowiska

Jest to miejsce pracy dla osoby samodzielnej, która lubi wyzwania i rozwiązywanie problemów. Zapewniamy szkolenie, aczkolwiek księgowość to praca, w której standardem jest ciągłe poszukiwanie niestandardowych rozwiązań. Praca jest wykonywana zdalnie lub w biurze w Lublinie (os. Poręba) - wedle uznania. Ważna jest kreatywność i umiejętność analitycznego myślenia. Otwartość na wyzwania i gotowość do ciągłego poszerzania wiedzy. W skład obowiązków na tym miejscu pracy znajdują się:

  • bieżąca obsługa klientów (w j. polskim) mailowa i telefoniczna
  • przygotowanie dokumentów do księgowania
  • wystawianie faktur (po przeszkoleniu obsługi programu)
  • wykonywanie zadań księgowego (księgowanie dokumentów, liczenie podatków VAT, dochodowych, składanie deklaracji, naliczanie wynagrodzeń etc.)
  • wyszukiwanie informacji księgowych w Internecie na zlecenie klienta
  • kompleksowa obsługa księgowa klientów wg przepisów norweskich
  • przygotowywanie instrukcji oraz broszur dla klientów
  • opracowywanie treści dot. ww tematyki na potrzeby działu marketingu

Wymagania

Poszukujemy osoby o następujących kompetencjach:

  • biegła umiejętność obsługi komputera
  • znajomość j. angielskiego w stopniu podstawowym
  • znajomość języka norweskiego w stopniu co najmniej podstawowym
  • doświadczenie w księgowości nie jest wymagane
  • umiejętność wyszukiwania oraz przetwarzania informacji

Wymagania personalne:

  • chęć długoterminowej współpracy z firmą
  • chęć rozwoju i pracy w zespole
  • zdolności analityczne i kreatywność
  • samodzielna umiejętność organizacji pracy i dobrego zarządzania czasem
  • dokładność i umiejętność trzymania porządku w dokumentacji
  • punktualność
  • komunikatywność
  • pogodne usposobienie
  • otwartość na zmiany
  • dyscyplina i szacunek do współpracowników

Oferujemy

  • perspektywę długoterminowej współpracy
  • możliwość rozwoju zawodowego i stałego poszerzania kompetencji
  • pracę w spokojnej i miłej atmosferze
  • dbanie o balans pomiędzy życiem zawodowym i prywatnym
  • poszanowanie godności i czasu wolnego pracownika
  • miejsce pracy, w którym zawsze dzieje się coś ciekawego
  • pracę w zgranym zespole, pełnym ludzi pozytywnie nastawionych do życia