kandydatów

Etat Konserwator obiektów sportowych

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Świdniku miejsce pracy: Świdnik

Powiatowy Urząd Pracy w Świdniku
Konserwator obiektów sportowych
Miejsce pracy: Świdnik
Numer: StPr/22/0613
OBOWIĄZKI:

wykonywanie czynności konserwacyjno - naprawczych dotyczących obiektów sportowych; przygotowywanie obiektów sportowych oraz murawy do treningów oraz meczy; koszenie, podlewanie murawy; dbanie o odpowienią jakość oraz wysokość trawy na boisku piłkarskim; wykonywanie pozostałych prac na obiektach sportowo - rekreacyjnych zarządzanych i prowadzonych przez MKS AVIIA Świdnik Sp. z o.o.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Miejsce pracy:

Świdnik

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świdniku