kandydatów

Etat Recepcjonistka / Recepcjonista

Firma: NAZARUK SERVICE Sp. z o.o. miejsce pracy: Lublin

Ogłoszenie numer: 7351266, z dnia 2022-08-01

NAZARUK SERVICE Sp. z o.o.

Nazaruk Service to coś więcej niż autoryzowany serwis i salon samochodowy. To 70 lat tradycji, pasji do motoryzacji i pracy, które zaowocowały stworzeniem miejsca zapewniającego swoim Klientom obsługę na najwyższym poziomie oraz dostęp do najnowszych rozwiązań technicznych.

Recepcjonistka / Recepcjonista

Miejsce pracy: Lublin

Opis stanowiska

  • Powitanie Gości i udzielenie niezbędnych informacji o poszczególnych działach
  • Koordynowanie spraw administracyjnych
  • Przygotowanie i odbieranie korespondencji
  • Nadzorowanie obiegu dokumentów
  • Bieżąca obsługa recepcji
  • Dbanie o poczekalnię dla Klientów

Wymagania

  • Dobra organizacja pracy
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Gotowość do pracy 5 dni w tygodniu i 2 soboty w miesiącu
  • Biegła obsługa pakietu MS Office

Oferujemy

  • Stabilność zatrudnienia
  • Praca w młodym rozwijającym się zespole

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 01-08-2022
Wyświetleń: 166