kandydatów

Etat Kierownik Robót Mostowych

Firma: Primost Południe Sp. z o.o. miejsce pracy: Lublin

P R I M O S T POŁUDNIE Sp. z o.o. z siedzibą w Będzinie (ul. Odkrywkowa 91, 42-504 Będzin), prężnie rozwijająca się w branży drogowo-mostowej spółka zatrudni:

Kierownik Robót Mostowych
MIEJSCE  PRACY:  Lublin
OPIS STANOWISKA
  • planowanie i organizacja placu budowy
  • koordynacja prac sił własnych i podwykonawczych
  • prowadzenie dokumentacji budowy technicznej w tym dokumentacji finansowej powykonawczej i odbiorczej
  • nadzór nad harmonogramem uwzględniającym rzeczowy i finansowy plan wykonania
  • analiza dokumentacji technicznej oraz monitoring kosztów budowy
  • nadzór nad realizacją prac zgodnie z projektem oraz przepisami Prawa budowlanego i BHP
  • optymalizacja technologiczno-materiałowa robót na etapie realizacji inwestycji
  • współpraca z inwestorem, podwykonawcą, projektantami, inżynierami i zespołem pracowników
WYMAGANIA
  • wykształcenie wyższe techniczne budowlane
  • uprawnienia budowlane – mostowe, wykonawcze bez ograniczeń
  • przynależność do Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku kierownika budowy lub kierownik robót mostowych
  • umiejętność kierowania zespołem
  • umiejętność zarządzania czasem pracy oraz ustalania priorytetów zadań
  • samodzielność i wysoki poziom zaangażowania w powierzone zadania
OFERUJEMY
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia do pracy
  • podstawowe środki ochrony indywidualnej (ubranie robocze, kask itp.)
  • udział w ciekawych przedsięwzięciach
  • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie
Na przesyłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.).”