kandydatów

Etat Pracownik Gospodarczy

Firma: Dussmann Polska Sp.z o.o. miejsce pracy: Lublin

Pracownik Gospodarczy

Miejsce pracy: Lublin

Oczekujemy:
  • Dyspozycyjności i zaangażowania w powierzone obowiązki.
Zadania:
  • Prace porządkowe,
  • Sprzątanie przychodni.
Oferujemy:
  • TERMINOWE WYPŁATY!
  • Zatrudnienie na umowę o prace
  • Praca w dni robocze
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Dodatki, premie, bonusy, pakiety medyczne

Zachęcamy do aplikowania osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności

  • Osobom niepełnosprawnym dodatkowo gwarantujemy : Coroczne 2000,00 PLN dopłaty do leków. Miesięczny dodatek rehabilitacyjny w wysokości 60,00 PLN