kandydatów

Etat Konsultant Infolinii Szkodowej

Firma: Generali miejsce pracy: Lublin

Konsultant Infolinii Szkodowej
Miejsce pracy: Lublin
Twoje zadania:
  • Telefoniczna obsługa Klientów w zakresie przyjmowania zgłoszeń szkód
  • Obsługa korespondencji szkodowej oraz wprowadzanie danych do systemu
  • Współpraca oraz budowanie relacji z Klientem, partnerami zewnętrznymi i innymi działami wewnątrz firmy
  • Dbanie o satysfakcję i wysoką jakość obsługi Klienta przy jednoczesnym realizowaniu celów firmy dotyczących procesu likwidacji szkody
  • Przestrzeganie wytycznych, procedur i innych regulacji dotyczących przyjmowania oraz likwidacji zgłaszanych do TU roszczeń
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku
Nasze oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów zaocznych
  • Chęć zdobycia doświadczenia i rozwoju kompetencji w zakresie pracy z klientem
  • Łatwość nawiązywania kontaktów oraz budowania długofalowych relacji z Klientami
  • Wysoki poziom empatii w kontaktach z klientami
  • Komunikatywność, otwartość, umiejętność pracy w zespole
  • Zaangażowanie oraz motywacja do osiągania wyznaczonych celów
  • Gotowość do wykonywania pracy zmianowej od poniedziałku do piątku w godzinach pomiędzy 8:00 a 18:00

Mile widziane

  • Doświadczenie w telefonicznej lub bezpośredniej obsłudze klienta
  • Zainteresowanie tematyką ubezpieczeń lub znajomość zagadnień związanych z rynkiem ubezpieczeń (likwidacją szkód)
Twoje korzyści:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, zniżki na produkty Generali)
  • Program „Bądź w Formie z Generali” – karty sportowe
  • Bezpłatne lekcje języka angielskiego
  • Podnoszenie kompetencji poprzez udział w szkoleniach