Etat Specjalista ds. Pozyskiwania Funduszy w Dziale Wsparcia Grantowego

Firma: Uniwersytet Medyczny w Lublinie miejsce pracy: Lublin

Uniwersytet Medyczny w Lublinie ogłasza nabór na stanowisko:

Specjalista ds. Pozyskiwania Funduszy w Dziale Wsparcia Grantowego
Miejsce pracy: Lublin
Główne zadania:
  • bieżący monitoring możliwości pozyskania dofinansowania w ramach projektów unijnych, rządowych i innych zewnętrznych źródeł finansowania,
  • przygotowywanie kompleksowej dokumentacji aplikacyjnej zgodnie z wytycznymi i wymaganiami konkursowymi
  • ścisła współpraca ze środowiskiem naukowym oraz współdziałanie z innymi jednostkami Uczelni, z instytucjami zewnętrznymi, krajowymi i zagranicznymi, w zakresie sporządzenia dokumentacji aplikacyjnej
  • prowadzenie akcji informacyjnej o istniejących programach i procedurach oraz doradztwo w zakresie pozyskiwania funduszy zewnętrznych dla Uczelni oraz jej pracowników
  • realizacja niezbędnych działań na etapie oceny wniosku aplikacyjnego, procesu negocjacji, odwołań/protestów

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe,
  • co najmniej 3-letnie doświadczenie w zakresie pisania projektów, w szczególności badawczo-rozwojowych, wdrożeniowych lub/i inwestycyjnych współfinansowanych ze środków UE,
  • bardzo dobra znajomość źródeł finansowania projektów, w tym szczególnie podstawowych aktów prawnych, zasad oraz wytycznych regulujących realizację projektów w ramach krajowych i regionalnych programów operacyjnych oraz funduszy pomocowych,
  • znajomość specyfiki realizacji projektów współfinansowanych z UE w sektorze finansów publicznych,
  • bardzo dobra praktyczna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • bardzo dobra znajomość programów biurowych (Word, Excel).
Pożądane cechy:
  • samodzielność w działaniu,
  • dobra organizacja pracy,
  • dokładność, terminowość i rzetelność w przygotowywaniu dokumentacji,
  • umiejętność pozyskiwania informacji i inicjatywa w proponowaniu nieszablonowych rozwiązań,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z stałej podstawy i pochodnych oraz sucess fee
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Pracę w doświadczonym i kompetentnym zespole
  • Możliwość doskonalenia umiejętności i poszerzania wiedzy.
  • Bogaty pakiet socjalny.