kandydatów

Etat Inżynier Robót Sanitarnych

Firma: WALMAR Sp. z o.o. miejsce pracy: Lublin

Ogłoszenie numer: 7207008, z dnia 2022-06-29

Firma koncentruje swoją działalność w sektorze usług budowlano – montażowych w zakresie sieci sanitarnych. Współpracujemy z czołowymi firmami budowlanymi przy kompleksowych realizacjach obiektów przemysłowych, produkcyjnych oraz halach magazynowo-logistycznych. Siedziba firmy znajduje się w Lublinie, zaś inwestycje realizujemy na terenie całej Polski.

Naszym celem jest tworzenie atrakcyjnych miejsc pracy oraz budowanie atmosfery, której fundamentem jest zaufanie i partnerstwo.

Jeżeli lubisz wyzwania i cenisz sobie pracę w dynamicznym i profesjonalnym środowisku zapraszamy do dołączenia do naszego Zespołu!

Inżynier Robót Sanitarnych

Miejsce pracy: Lublin

Opis stanowiska

  • Weryfikacja dokumentacji projektowej i zastosowanych rozwiązań, monitorowanie zmian w projekcie;
  • Dobór materiałów, przygotowywanie kart materiałowych;
  • Ofertowanie i zamówienia materiałów;
  • Kontrola zapotrzebowania na materiały;
  • Ofertowanie usług związanych z realizacją budowy;
  • Opracowanie harmonogramu dostaw materiałów;
  • Kontrola dostaw materiałów;
  • Sporządzanie dokumentacji powykonawczej;
  • Kontakt z projektantem;
  • Kontakt z dostawcami.

Wymagania

  • Posiadasz wykształcenie wyższe techniczne (kierunek Inżynieria Środowiska);
  • Lubisz pracować w różnorodnym zespole;
  • Chcesz się rozwijać i zdobywać nowe umiejętności;
  • Jesteś samodzielna (-y) i odpowiedzialna (-y), potrafisz organizować pracę sobie i innym;
  • Jesteś komunikatywna (-y) i masz pozytywne nastawienie;
  • Potrafisz obsługiwać oprogramowanie typu Microsoft Office, AutoCAD;
  • Posiadasz prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia i jakości pracy;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Możliwość zdobycia dodatkowej praktyki bezpośrednio na budowie (praca w delegacji);
  • Współpraca z renomowanymi kontrahentami;
  • Szkolenia;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu.