kandydatów

Etat Sprzedawca / Doradca Klienta

Firma: Egen S.A. miejsce pracy: Lublin

EGEN S.A. to wiodący producent-dystrybutor wysokiej jakości płytek ceramicznych i wyposażenia łazienek z ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku. Pracując z pasją i entuzjazmem, realizujemy ambitne cele oraz osiągamy kolejne sukcesy.

Sprzedawca / Doradca Klienta
Miejsce pracy: Lublin
Twój zakres obowiązków
  • Zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta
  • Aktywne doradztwo i pomoc klientom w zakupach
  • Dbałość o ekspozycję towarów zgodnie z przyjętymi standardami
  • Realizacja celów biznesowych oraz planów sprzedażowych
Nasze wymagania
  • Wymagane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży budowlanych materiałów wykończeniowych
  • Umiejętność pracy zespołowej oraz dobra organizacji własnej pracy
  • Praktyczna znajomość technik sprzedaży
  • Podstawowa umiejętność obsługi komputera
  • Silna motywacja do pracy
  • Komunikatywność, kreatywność i umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientami
  • Inicjatywa i zaangażowanie w pracę
To oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do wyników pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole