kandydatów

Etat Pracownik gospodarczy

Firma: Egen S.A. miejsce pracy: Lublin

EGEN S.A. to wiodący producent-dystrybutor wysokiej jakości płytek ceramicznych i wyposażenia łazienek z ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku. Pracując z pasją i entuzjazmem, realizujemy ambitne cele oraz osiągamy kolejne sukcesy.

Pracownik gospodarczy
Miejsce pracy: Lublin
Twój zakres obowiązków
  • prace porządkowe na terenie firmy
  • wykonywanie drobnych konserwatorskich napraw
Nasze wymagania
  • zaangażowanie i dokładność w wykonywaniu powierzonych prac
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
To oferujemy
  • umowę o pracę na pełny etat
  • stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia