kandydatów

Etat Operator Linii Produkcyjnej

Firma: Herbapol Lublin SA. miejsce pracy: Lublin

Operator Linii Produkcyjnej
Miejsce pracy: Lublin
Twój zakres obowiązków
  • Obsługa maszyn produkcyjnych.
  • Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej.
  • Bieżąca kontrola jakości produkowanego wyrobu.
  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy oraz czystość maszyn.
Nasze wymagania
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w pracy.
  • Dyspozycyjność (praca na 3 zmiany).
  • Posiadanie książeczki sanepid (gotowość do jej wyrobienia).
Mile widziane
  • Wykształcenie minimum zawodowe (mile widziane techniczne).
To oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Do wynagrodzenia premia.
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej.
  • Rabat na firmowe produkty.
  • Możliwość rozwoju w dużej polskiej firmie o wysokich standardach pracy.
Benefity
  • Ubezpieczenie na życie.
  • Prywatna opieka medyczna.
  • Zniżki na firmowe produkty.