kandydatów

Etat DevOps Engineer

Firma: Verestro miejsce pracy: Lublin

DevOps Engineer

Verestro SA (do niedawna pod nazwą uPaid Sp. z o.o.), z siedzibą główną w Warszawie, oddziałami w Lublinie, Częstochowie i Tarnowskich Górach oraz biurami regionalnymi w Sofii, Nowym Jorku i Sao Paulo, to fintech, który od 10 lat dostarcza rozwiązania płatnicze bankom, partnerom i instytucjom płatniczym na całym świecie. Zatrudniamy już łącznie blisko 120 ekspertów na 3 kontynentach.

Verestro (Esperanto: „true leader”) specjalizuje się w rozwijaniu, integracji i zarządzaniu API dla banków i partnerów fintech, np.: płatności NFC HCE, QR i person-to-person, rozwiązań lojalnościowych, czy kart wirtualnych i zarządzania kartami i wydatkami. Rozwiązania spółki obecne są już na różnych kontynentach, a główne projekty prowadzone są na rynkach zagranicznych takich jak: Europa Środkowo-Wschodnia, Ameryka Południowa i Łacińska, Bliski Wschód, USA, Azja Południowo-Wschodnia.

W czerwcu 2020 Mastercard poinformował o inwestycji w spółkę fintech dołączając do grona współwłaścicieli Verestro. Inwestycja ta zapewnia firmie przewagę konkurencyjną, dostęp do nowych rynków i klientów oraz stabilność finansową.

www.verestro.com

ZADANIA I WYMAGANIA
  • utrzymywanie i rozwijanie infrastruktury opartej na systemach Linux
  • automatyzacja wewnętrznych procesów
  • nadzór i doskonalenie procesów wdrożeniowych
  • ścisła współpraca z zespołami deweloperskimi i operacyjnymi IT
  • aktywna praca nad rozwojem i wprowadzaniem dobrych praktyk oraz konwencji
  • podejmowanie inicjatywy zwiększania jakości oprogramowania
  • czynny udział w analizie kodu
OCZEKIWANIA
  • minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku DevOps
  • doświadczenie w pracy z technologią konteneryzacji (Docker, Kubernetes)
  • znajomość narzędzi do zarządzania konfiguracją (Ansible)
  • znajomość narzędzi CI/CD (preferowany Jenkins, Git)
  • znajomość języków skryptowych (preferowany BASH)
  • znajomość systemów Linux od strony administracyjnej)
MILE WIDZIANE
  • znajomość narzędzi takich jak: Helm, Vagrant, Vault, SonarQube, Artifactory, Gerrit)
  • znajomość rozwiązań chmurowych (AWS, Azure, GCP)
  • umiejętność konfiguracji urządzeń sieciowych Cisco lub Stormshield)
  • doświadczenie deweloperskie (preferowana Java)
OFERUJEMY
  • udział w specjalistycznych szkoleniach
  • elastyczne godziny pracy, pracę zdalną
  • karta multisport, opieka medyczna
  • wyjazdy integracyjne – góry, żagle, itp.
  • premie roczne
  • BYOD - dofinansowanie do sprzętu komputerowego
  • dofinansowanie do abonamentu miejskiej strefy parkowania
  • udział w interesujących projektach z zakresu IT, w tym projektach międzynarodowych
  • owocowe wtorki
  • chillroom z xBox'em