kandydatów

Etat Senior DevOps Engineer

Firma: PwC miejsce pracy: Lublin

PwC IT Services to świetne miejsce do pracy dla osób ambitnych, otwartych i odpowiedzialnych. Od 2005 roku wdrażamy dla naszych klientów najbardziej innowacyjne rozwiązania z obszaru Customer Experience. Jesteśmy partnerami największych dostawców oprogramowania na świecie - Salesforce, Microsoft, Mulesoft i wielu innych. Wierzymy, że na nasz sukces składają się nie tylko nowoczesne technologie, z których korzystamy, ale przede wszystkim dobrze wyszkoleni, kompetentni ludzie. Tworząc nasze rozwiązania patrzymy w przyszłość, pomagając naszym klientom szybciej się rozwijać.

Wiesz co oznacza skrót AMS? Nie? Już wyjaśniamy. AMS = Application Maintenance and Support (albo jeśli ktoś woli: Ależ Mamy Szczęście!).

Utrzymanie oznacza, że nasi IT Ninja czyhają na pierwsze oznaki kłopotów i działają zanim cokolwiek się stanie. Wsparcie oznacza, że pędzimy z pomocą, gdy tylko coś nieprzewidzianego wywoła kłopoty. Ponadto dostarczamy udoskonalenia i nowe funkcjonalności, tak, by aplikacje mogły rosnąć wraz z biznesem naszych klientów.

Jesteśmy cichymi bohaterami. a naszym nemezis są bezlitosne macierze SLA. Chwalą nas, na obu półkulach, od Nowej Fundlandii po Singapur, w kilku językach, choć najczęściej po angielsku i polsku. Fiksujemy, CR-ujemy, dokumentujemy, doglądamy KPI,oraz szkolimy klientów. Dzięki nam samoloty latają, satelity odbijają sygnały, wydawnictwa produkują, samochody zostają dostarczone na czas do Klientów. Im lepiej działamy, tym mniej zauważalni jesteśmy. Czym my osobiście chcielibyśmy się pochwalić?

Jesteśmy zgranym teamem i lubimy to co robimy!

Senior DevOps Engineer
Lublin

Obowiązki:

  • Tworzenie, rozwój oraz modyfikacja istniejących narzędzi wsparcia procesów Continuous Integration / Continuous Delivery / Continuous Deployment
  • Automatyzacja powtarzalnych czynności w cyklu wytwarzania oprogramowania/ administracji środowisk testowych/ wdrażania oprogramowania na środowisko produkcyjne
  • Troubleshooting i budowa środowisk produkcyjnych i testowych
  • Doradzanie programistom w zagadnieniach jak zarządzanie konfiguracją, praca z gałęziami
  • Proponowanie i wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych dla automatyzacji procesów
  • Ścisła współpraca z zespołami programistów/testerów/administratorów w procesie przygotowywania oprogramowania do uruchomienia w środowisku produkcyjnym

Oczekiwania:

  • Minimum półtora roku doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość wybranych narzędzi: Ansible, Apache Ant, Docker, Kubernetes, Jenkins, TeamCity, GitLab, Maven/Gradle, JIRA, Bamboo, Terraform, Prometheus, Grafana
  • Minimum podstawowa znajomość jednego z języków skryptowych (Python, PowerShell)
  • Znajomość Azure DevOps
  • Znajomość Tomcata i/lub Nginx'a
  • Dobra znajomość systemów operacyjnych Windows (7+ wraz z PowerShell) oraz Linux (z Bash'em)
  • Znajomość repozytoriów Git
  • Kreatywność, samodzielność, chęć znalezienia nowych rozwiązań
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Mile widziane:

  • Znajomość języka obiektowego
  • Znajomość Azure Service Principles / Azure AD / Azure Key Vault
  • Znajomość AWS i/lub GCP
  • Znajomość ETL
  • Znajomość Apache Kafka
  • Doświadczenie w środowisku IT opartym o rozwiązania chmurowe
  • Znajomość relacyjnych baz danych i SQL

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie,
  • Ciekawa praca w gronie profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w międzynarodowych firmach,
  • Kontakt z najnowszymi technologiami i trendami rynku IT,
  • Różnorodność projektów i branż,
  • Możliwość rozwijania kompetencji i zdobycia doświadczenia przy rozwoju systemów informatycznych dla największych polskich i europejskich firm,
  • Prywatna opieka medyczna,
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych: Multisport, rabaty na zakupy -Ty decydujesz z czego korzystasz na naszej platformie kafeteryjnej,
  • Budżet szkoleniowy oraz wewnętrzna platforma learningowa.

Prześlij swoją aplikację już dziś! W przypadku dodatkowych pytań skontaktuj się z nami: pl_ITrecruitment@pwc.com.