kandydatów

Etat Dyrektor zakładu produkcyjnego

Firma: Klient portalu Praca.pl miejsce pracy: Lublin

Ogłoszenie numer: 7037697, z dnia 2022-05-30

Klient portalu Praca.pl

Jesteśmy międzynarodową firmą produkującą komponenty z materiałów kompozytowych.

Dyrektor zakładu produkcyjnego

Miejsce pracy: Lublin

Opis stanowiska

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało zarządzanie procesami administracyjnymi, stałe zaangażowanie w poprawę ich efektywności i funkcjonalności w celu osiągnięcia założonych planów biznesowych.

Do jej obowiązków należeć będzie analizowanie procedur w celu oceny ich efektywności, ustalenia i zastosowania kluczowych wskaźników wydajności i punktualności realizacji dostaw.

PODSTAWOWE OBOWIĄZKI:

  • Koordynowanie pracy poszczególnych działów zakładu w celu zapewnienia płynności działań produkcyjnych, w tym planowania produkcji i projektów inżynieryjnych, zapewnienia standardów jakości, magazynowania i bhp;
  • Optymalizacja przepływu informacji pomiędzy podległymi działami;
  • Efektywne zarządzanie zasobami ludzkimi (koordynacja pracy personelu, weryfikacja kompetencji, umiejętności i narzędzi niezbędnych do realizacji planów przedsiębiorstwa, motywowanie załogi i utrzymywanie wysokiego poziomu zaangażowania);
  • Udział w przygotowaniu strategicznego planu rozwoju biznesu z uwzględnieniem zwiększenia efektywności i redukcji kosztów;
  • Ustalanie planów produkcyjnych w celu zwiększenia efektywności i zmniejszenie kosztów procesów produkcyjnych oraz stała kontrola ich wykonania;
  • Monitorowanie procesów spedycji i logistyki w celu ich optymalizacji i realizacji planów budżetowych;
  • Utrzymywanie relacji z klientami  w celu efektywnego zarządzania łańcuchem zamówień i realizacją dostaw;
  • Ocena możliwości wprowadzenia nowych rozwiązań (we współpracy z zarządem inicjowanie oraz wdrażanie planów optymalizacji kosztów, realizacji planów i budżetów zgodnie z obowiązującymi, wewnętrznymi standardami jakości);
  • Realizacja długoterminowych celów strategicznych.

Wymagania

  • Wyższe wykształcenie techniczne – Inżynieria przemysłowa / Inżynieria zarządzania;
  • Znajomość języków obcych (angielski, włoski);
  • Min. 4 lata doświadczenia na analogicznym stanowisku;
  • Kilkuletnie, ugruntowane doświadczenie jako Operations Manager;
  • Zdolności kierownicze i decyzyjne, zdolności adaptacyjne, elastyczność, operatywność, dokładność, podejście proaktywne i umiejętność rozwiązywania problemów.

Oferujemy

  • Atrakcyjne warunki umowy, uzależnione od posiadanych kwalifikacji i doświadczenia.