kandydatów

Etat Sprzątaczka biurowa

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu Lubelskim miejsce pracy: Opole Lubelskie

Powiatowy Urząd Pracy w Opolu Lubelskim
Sprzątaczka biurowa
Miejsce pracy: Opole Lubelskie
Numer: StPr/22/0279
OBOWIĄZKI:

sprzątanie pomieszczeń biurowych, w tym: zamiatanie, mycie i pastowanie podlóg, wycieranie kurzu z mebli biurowych i parapetów okiennych, opróżnianie koszy ze śmieci i makulatury, zmywanie naczyń z sekretariatu i sali konferencyjnej, mycie i czyszczenie urządzeń sanitarnych w toaletach, mycie glazury i posadzek w toaletach, pastowanie i froterowanie podłóg ( parkiet, wykładzina PCV, lentem, płytki), mycie drzwi i lamperii, mycie okien, czyszczenie mebli tapicerowanych w zależności od potrzeb, mycie lodówki w pomieszczeniu socjalnym.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Opole Lubelskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 505 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu Lubelskim