kandydatów

Etat Szef kuchni

Firma: Miejski Urząd Pracy w Lublinie miejsce pracy: Lublin

Miejski Urząd Pracy w Lublinie
Szef kuchni
Miejsce pracy: Lublin
Numer: StPr/22/1187
OBOWIĄZKI:

Przygotowywanie posiłków, szkolenie personelu w celach rozwojowych, zarządzanie pracą kuchni, prowadzenie dokumentacji HACCP, odpowiedzialność za przestrzeganie zasad BHP na kuchni, odpowiedzialność za zaopatrzenie.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Szef kuchni (kuchmistrz)
Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia: współpraca z ludźmi, dyscyplina i sumienność w pracy. dokładnośc
Uprawnienia: KURS-KUCHNIA ORIENTALNA I ŚRÓDZIEMNOMORSKA
Uprawnienia: ZARZĄDZANIE OBIEKTAMI GASTRONOMICZNYMI

Miejsce pracy:

Lublin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Lublinie