kandydatów

Etat Pracownik Produkcji

Firma: Essentra Packaging Sp. z o.o. miejsce pracy: Lublin

Essentra Packaging Sp. z o.o. jest częścią Grupy Essentra, funkcjonującej na rynku międzynarodowym w trzech dywizjach: komponentów, opakowań i filtrów. W naszym Zakładzie w Lublinie zajmujemy się produkcją opakowań kartonowych z nadrukiemoraz etykiet samoprzylepnych dla branży kosmetycznej oraz farmaceutycznej. Naszymi Klientami są renomowane marki, mające swoje zakłady na całym świecie.

Essentra Packaging Sp. z o.o. w Lublinie jest częścią międzynarodowej Grupy Essentra. Jesteśmy uznanym producentem opakowań kartonowych z nadrukiem oraz etykiet samoprzylepnych dla branży kosmetycznej oraz farmaceutycznej. Od początku istnienia firmy tworzymy unikatowe rozwiązania, co sprawia, że naszymi Klientami są renomowane marki, mające swoje zakłady na całym świecie.

Naszą największą wartością byli, są i będą Pracownicy. To specjaliści w swoich dziedzinach, zaangażowani w pracę i czerpiący z niej satysfakcję. Razem tworzymy zgrany zespół, razem rozwiązujemy problemy i razem świętujemy sukcesy. Dlatego już dziś postaw na swój rozwój i dołącz do naszego zespołu.

Pracownik Produkcji
Miejsce pracy: Lublin
Zadania:
  • przygotowywanie materiałów i surowców pod bieżącą produkcję zgodnie w wytycznymi operatora
  • przygotowywanie i oczyszczanie wykrojów do klejenia zgodnie z wytycznymi operatora oraz nakładanie oczyszczone wykroje do maszyny
  • monitorowanie wad oraz niezgodności wykrojów i sklejonych opakowań oraz bieżące informowanie operatora o ich występowaniu
  • pobieranie próbek partii produkcyjnych zgodnie z obowiązującymi poziomami AQL dla poszczególnych klientów
  • prowadzenie paletyzacji opakowań zgodnie z kartami produkcyjnymi i wewnętrznymi standardami
  • zapewnienie porządek i czystości na stanowisku pracy oraz w obszarze maszyny
Wymagania:
  • masz wykształcenie średnie o profilu technicznym,
  • posiadasz doświadczenie w firmie produkcyjnej,
  • dobrze współpracujesz w zespole,
  • jesteś osobą sumienną i angażujesz się w wykonywaną pracę,
  • jesteś gotowy do pracy w systemie zmianowym, obejmującym czasem weekendy,
  • jesteś ukierunkowany na przestrzeganie zasad dotyczących bezpieczeństwa pracy.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • możliwość rozwoju umiejętności technicznych i interpersonalnych,
  • pracę w przyjaznej atmosferze,
  • program wdrożenia, który pozwoli Ci poznać organizację – zadania, procesy, ludzi, standardy pracy oraz kulturę organizacyjną,
  • benefity w postaci kart przedpłaconych na święta, kart podarunkowych dla dzieci, prywatnej opieki medycznej, dofinansowania wypoczynku dla dzieci, dofinansowania do aktywności sportowych i kulturalnych, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego oraz do programu MultiSport,
  • organizujemy spotkania świąteczne, piknik rodzinny, a w każdą środę – owoce dla pracowników firmy.