kandydatów

Etat Kierownik produkcji

Firma: Alimat Group sp.z.o.o miejsce pracy: Końskowola

Prowadzimy usługi rozbioru mięsa wołowego.

Kierownik produkcji
Miejsce pracy: Końskowola

Poszukujemy Kierownika działu rozbioru-pakowania mięsa wołowego!

Zakres obowiązków :
  • Kontrola jakości produktów
  • Przyuczanie pracowników na linii rozbiorowej
  • Efektywna organizacja pracy działu oraz jej jakość
  • Nadzór technologiczny nad procesem produkcyjnym ( w tym obsługa maszyn)
  • Przestrzeganie zasad higieny i bezpieczeństwa żywności w dziale
  • Prowadzenie dokumentacji raportów i rejestrów
  • Współpraca z kierownikami/dyrektorami zakładu
  • Zainteresowanym osobą proszę wysyłać CV
Wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku od 2 lat
Oferujemy:
  • Wszystkie narzędzia dla wykonywania wymaganych zleceń
    • Laptop
    • Telefon
  • Posiłki regeneracyjne
  • Zakwaterowanie (przy potrzebie)
  • Praca od poniedziałku do piątku

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 02-05-2022
Wyświetleń: 197