kandydatów

Etat Specjalista ds. logistyki

Firma: NES Global Talent miejsce pracy: Lublin

Specjalista ds. logistyki
Miejsce pracy: Lublin
Obowiązki:
  • Zapewnianie właściwej logistyki dostaw oraz kosztowej optymalizacji wykorzystania sprzętu i transportu,
  • Udział w procesie negocjacji warunków umów zawieranych z dostawcami oraz podwykonawcami
  • Monitorowanie stanów magazynowych oraz tworzenie bazy danych magazynu budowy
  • Nadzór nad optymalizacją zapasów materiałów budowlanych
  • Współpraca z działem produkcji oraz kierownictwem budowy
Wymagania
  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie na podobnym lub takim samym stanowisku
  • Dobra organizacja pracy własnej
Oferta:
  • Umowa o pracę
  • Niezbędne narzędzie pracy
  • Pakiet benefitów